Ana Sayfa  Sohbet  Şarkı Sözleri  Sağlık  Fıkralar  Site Map İletişim

Menü

 Ana Sayfa
   Sohbet
   Gül Resimleri
 Aşk
 Burçlar
 Cinsellik
 Dini Bilgiler
 Diziler
 E-Kartlar
 Filmler
 Fıkralar
 Genel
 Guzellik Sırları
 Güzel Sözler
 Güzeller Galerisi
 Hikayeler
 Kadınca
 Karikatür
 Kim Kimdir
 Magazin Haberleri
 Msn Messenger
 Oyunlar
 Program Arşivi
 Programlar
 Resimler
 Rüya Tabirleri
 Sağlık
 Sevgi
 Siverek
 Sohbet Chat
 Teknoloji
 Videolar
 Yemek Tarifleri
 Ünlüler
 Şarkı Sözleri
 Şiirler
  İletişim

 ebru gündeş resimleri

RUMUZ:

Rumuzunuzu yazıp 'Bağlan' a tıklayın sohbete hemen başlayın!

 

başlangıç sayfam yap  favorilerime ekle

Okunma

1031

EBRU Gündeş'in annesi Müjgan Ayvazoğlugil, 5 yıldan bu yana evli olduğu Mustafa Ayvazoğlugil'le ayrı yaşamaya başladı.Mustafa Ayvazoğlugil, 5 ay önce kavga ederek evi terk edip Konya'ya yerleştiğini belirterek, Müjgan hanımın, hasta olan ilk evliliğinden oğlu ile ilgilemesine karşı çıktığı için aralarının açıldığını söyledi. Ebru Gündeş'in, 25 Ağustos'ta yapımcı ve sunucu Osmantan Erkır ile evleneceğini söyleyen Ayvazoğlugil, annesinin Ebru Gündeş'e büyü yaptırdığını öne sürdü.

‘Layla Bar'da bağlama çalan Mustafa Ayvazoğlugil, 5 aydan bu yana Ebru Gündeş'in annesi Müjgan Ayvazoğlugil ile ayrı yaşadıklarını anlattı. Ayvazoğlugil, ilk evliliğinden olan 19 yaşındaki oğlu Halil İbrahim'in hastalanması üzerine Konya'ya gelmek istediğini ancak eşi Müjgan Ayvazoğlugil'in buna karşı çıktığını ileri sürerek şunları söyledi:

“Sonra ikimiz birlikte Konya'ya geldik. Oğlumun durumunu görünce bana hak verdi. Tedavisini yaptırmak için üçümüz birlikte İstanbul'a döndük. Oğlum Balıklı Rum Hastanesi'nde 3 ay tedavi gördü. Bu arada oğlum da Müjgan hanımla yaşadığımız evde kalıyordu. Ama, bir süre sonra Müjgan hanım ‘Ben senin oğlunu çekemem’ dedi ve gitmesini istedi. Ben de bir baba olarak oğlumun peşinden gitmeye mecbur olduğumu söyledim. ‘Bana anlayış göster' dedim. İster iyi ister kötü olsun hiç bir evlat bırakılmaz. Ben de evladımın peşinden geldim ve 5 aydır buradayım. Anladım ki benim 5- 6 senem orada boşa geçti. Kendi mesleğimi bile unutmuştum. Müjgan hanım hiçbir zaman çocuğumun arkamdan gelmesini istemedi. Hangi anne veya baba evladını bırakabilir? Bir insanın buna yapabilmesi için vicdansız olması lazım. Her şey yemek, içmek para değildir. Bazı değerler vardır satın alınamaz.”

“7 YTL İLE KONYA'YA GELDİM”
Mustafa Ayvazoğlugil, ayrıldığı eşinin cüzdanındaki tüm parayı, kredi kartlarını aldığını, cebindeki bozuk 7 YTL ile otobüse bindiğini, otogara gelince tanıdıkları aracığı ile ‘misafir koltuğu' aldırarak Konya'ya gelebildiğini iddia etti. Ebru Gündeş'in annesi ile aralarındaki ilişkiye hiç karışmadığını ileri sürerken şöyle devam etti:
“Ebru Gündeş, eve gelir- giderdi. Konuşurduk. Ama hiçbir zaman ‘Ne haldesin?', ‘Ne durumdasın?' diye sormazdı. Belki tasvip etmiyordu bu evliliği. Şu anda annesi ile resmi olarak ayrılma noktasına geldik. Aslında ayrılmayı düşünmüyordum. Ama kendisi bunu bana oğlumla kendisi arasında şart koştu. Şimdi ayrılsak iyi olur. Bir insanın hayatı bu kadar ucuz olamaz. Bir insan ile bu kadar oynanılamaz. Kimse kimsenin esiri değildir. Esasında Ebru'yu annesinden fazla düşünüyorum. Bu zamana kadar hiç konuşmadım. Başka bir insan olsa çoktan patlardı. Ama ona saygı duyuyorum. Çünkü Erbu'yu çok seviyorum. ”

Ayvazoğlugil, Ebru Gündeş'in 25 Ağustos'ta Osmantan Erkır ile evleneceğini ileri sürerken, “Çoğu zaman Ebru için annesi ile kavga etmişimdir. ‘Boş ver, o ne yaparsa yapsın’ gibi laflar etmiştir. Ben de buna karşı çıkmışımdır. Bir starın annesinin sana yaşına yakışanı yap demişimdir” dedi.

Ayvazoğlugil, annesinin Ebru Gündeş'e ilaçlar ve büyüler yaptırdığını ileri sürerken de “Bir insan evladına kıyamaz. Kıyan bir anne baba varsa, benim için o anne baba değildir. Bir insan kendisine öz çocuğuna ilaçlar, büyüler, yaptırmaz. Bunları her zaman ispata hazırım” diye konuştu.EBRU Gündeş'in annesi Müjgan Ayvazoğlugil, 5 yıldan bu yana evli olduğu Mustafa Ayvazoğlugil'le ayrı yaşamaya başladı.

 

 
 

 

RUMUZ:

Rumuzunuzu yazıp 'Bağlan' a tıklayın sohbete hemen başlayın!

 

başlangıç sayfam yap  favorilerime ekle


  Yorumlar

 
DNA Haritası ile Hastalıklar Kalmayacak


En havalı ünlü Carla Bruni


Siir Ben Sana Mecburum


Christina ile Armağan'ın frikikleri


2D resimden 3D yaratın


JENNİFER ANİSTON'UN FOTOĞRAFLARI


Kızlık zarı


Yazılı Sohbet Yazili Sohbet


gazeteler


alevi nedir alevilik


İngiliz Garry Stretch de rekorlar kitabına


Kafkas dili olarak bilinen dili konuşmasıyla rekorlar kitabına girdi.


346 metre yükseğe çıkabilen asansör insanlara doğrudan aşağıyı görme imkanı sunmasıyla


tatlısının fiyatı tamı tamına 25 bin dolar


40 mikron çapında mikrofon üretmeyi başardı


1864'de babasının ölümünden sonra 7.5 milyon dolarlık mirasa sahip oldu


1983 öğrenci ise aynı anda balon patlatarak bu alandaki rekoru egale etti


Guinness Rekorlar Kitabı'na resmen adını yazdırdı


150 mm. uzunluğunda Türkiye'de bulunmuştu


tam 1903 piercing yaptırdı


Gulhayat.Net netlog,Sohbet siteleri,chat siteleri,Sohbet kanallari,chat kanallari,canli Sohbet,canli chat,avrupa Kizlarla Sohbet,almanya Chat,Kiz Kizlar Chat odaları islami Cet

Cinsellik |  Burclar |  Fallar |  Gazeteler |  Oper Komutları |  İrc Yardım |  Hikayeler |  Msn Messenger |  Oyunlar |  Programlar |  Resimler |  Rüya Tabirleri |  Sağlık |  Script Hakkında |  Videolar |  Yemek Tarifleri |  Şarkı Sözleri |  Şiirler

Copyright © 2008 Tüm Hakları Saklıdır SovmeN

Sohbet | Chat | Chat | Sohbet Kanalları | Chat Siteleri |